İletişim Hattı

0 256 351 30 06

Sosyal Medya

Yıldırımkaya Göreve Başladı

Yıldırımkaya Göreve Başladı

30 Mart Yerel Seçimlerinde CHP’den aday olarak Sultanhisar Belediye Başkanı seçilen Osman Yıldırımkaya, mazbatasını aldıktan sonra dualar eşliğinde görevine başladı.

 

30 Mart Yerel Seçimlerinde CHP'den aday olarak Sultanhisar Belediye Başkanı seçilen Osman Yıldırımkaya, mazbatasını aldıktan sonra dualar eşliğinde görevine başladı.

Belediye Başkanlığını kazanan CHP'li Osman Yıldırımkaya Nazilli İlçe Seçim Kurulunda Belediye Meclis üyeleri ile birlikte mazbatasını almasının ardından Sultanhisar Belediyesine gelişinde kurbanlar kesilerek dualar etildi. Öğlen saatlerinde belediyeye gelen ve çalışanlar ile vatandaşlar tarafından büyük bir coşkuyla karşılanan Osman Yıldırımkaya, makamında kutlama ve tebrikleri kabul etti.

 

Sultanhisar'ın sorunlarını çok iyi bildiğini ifade eden Başkan Yıldırımkaya yaptığı teşekkür konuşmasında; "Atça Belediye Başkanlığım dönemlerimdeki tecrübelerimi ve çalışmalarımı şimdi Sultanhisar ilçesi için yapacağım. Bunu da tüm Belediye Meclis üyelerimiz. Sivil toplum örgütlerimiz, kamu kurum ve kuruluşlarımız ve halkımız ile el ele vererek birlik ve beraberlik içerisinde yapacağız. Büyükşehir Belediyemiz ile el ele vererek yapacağız. Sultanhisar ilçemiz jeotermal çalışmaları ile parmakla gösterilen bir bölge olacaktır. Ben bu konuda tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Sultanhisar ilçemizi her alanda çağ atlatacak projelerimizi hayata geçireceğiz. Tüm bunlar sözde kalmayacak. İcraat yaparak bunları başaracağız. Artık seçim gerilerde kaldı. Şimdi artık çalışma zamanı. Projeleri hayata geçirme zamanı" dedi. - AYDIN


Haber Tarihi: 28.11.2016Kayıt Bulunamadı

BELEDİYE OTELİMİZ

Belediye Otelimiz
Sultanhisar ilçesi Atça mahallesi karayolu üzeri BP akaryakıt istasyonu yanında, güler yüzlü personeli, uygun fiyatlı, hijyenik ve kusursuz hizmet anlayışı ile yılın her mevsiminde hizmet vermeye başlamıştır.
Adres: Atça BP Akaryakıt istasyonu yanı Sultanhisar, Aydın / TÜRKİYE
Telefon: 0 (256) 356 40 40

ONLİNE İŞLEMLER