İletişim Hattı

0 256 351 30 06

Sosyal Medya

Öğretmenler Günü Kutlaması

Öğretmenler Günü Kutlaması

İlçemiz Cumhuriyet Meydanında bulunan Atatürk Anıtına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından çelenk konması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törene; Sultanhisar Kaymakamı Suat DEMİRCİ’nin izinli olması nedeniyle vekaleten katılan Aydın Vali Yardımcısı Mustafa YILDIZ, Garnizon Komutanı Mehmet GÖKHAN, İlçe Emniyet Amiri Zafer KARADİREK, Sultanhisar Belediye Başkan Yrd. Okan YALÇINKAYA, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erhan AYDIN ve öğretmenler katıldı.

Cumhuriyet Meydanında yapılan törenin ardından Atça Kültür Merkezinde devam eden programda adaylığı kalkan öğretmenlerin yemin töreni, öğrencilerin şiir okuması, solo müzik gösterileri, oratoryo gösterisi, masa tenisi ve anı yarışmasında dereceye giren öğretmenlere ödüllerin verilmesi, şiir, kompozisyon ve resim yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesi ile emekli olan öğretmenlere hizmet şeref belgelerinin verilmesi ile program sona erdi.


Haber Tarihi: 28.11.2016Haber Resimleri

BELEDİYE OTELİMİZ

Belediye Otelimiz
Sultanhisar ilçesi Atça mahallesi karayolu üzeri BP akaryakıt istasyonu yanında, güler yüzlü personeli, uygun fiyatlı, hijyenik ve kusursuz hizmet anlayışı ile yılın her mevsiminde hizmet vermeye başlamıştır.
Adres: Atça BP Akaryakıt istasyonu yanı Sultanhisar, Aydın / TÜRKİYE
Telefon: 0 (256) 356 40 40

ONLİNE İŞLEMLER