İletişim Hattı

0 256 351 30 06

Sosyal Medya

MALGAÇ KÖPRÜSÜ KUVAYIMİLLİYE DİRENİŞİ 104. YILINDA ANILDI

Yörük Ali Efe ve kızanlarının başlattığı ve Yunan işgaline karşı ilk örgütlü direniş olan "Malgaç Köprüsü Kuvayımilliye Direnişi"nin 104. Yıldönümü nedeniyle Sultanhisar’da bulunan Malgaç Baskını Anıtı önünde tören düzenlendi. Çelenk koyma, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törene; Yörük Ali Efe torunu emekli Vali Sn. Kayhan KAVAS, Aydın Milletvekilleri Bülent TEZCAN ve Evrim KARAKOZ, İlçemiz Kaymakamı Bahadır GÜNEŞ, Yenipazar Belediye Başkanı Yüsran ERDEN, Belediye Başkanımız Osman YILDIRIMKAYA, İlçemiz eski Belediye Başkanı Remzi EKİCİ, İlçe Jandarma Komutanı Bekir GÖÇMEN, İlçe Emniyet Amiri İbrahim YÖRÜK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdinç GÜNER, İlçe Gençlik Hiz. ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin YAĞCI, Yazar Sabahattin BURHAN, siyasi parti ilçe başkanları, muhtarlar ve halk katıldı.

Protokol konuşmaları, şiirlerin okunması, Yasin-i Şerif okunması, resim, şiir, kompozisyon yarışması ödül töreni ve Gocabeşli Folklör grubu zeybek gösterisinin ardından verilen ikram ile program son buldu.


Haber Tarihi: 16.06.2023Haber Resimleri

BELEDİYE OTELİMİZ

Belediye Otelimiz
Sultanhisar ilçesi Atça mahallesi karayolu üzeri BP akaryakıt istasyonu yanında, güler yüzlü personeli, uygun fiyatlı, hijyenik ve kusursuz hizmet anlayışı ile yılın her mevsiminde hizmet vermeye başlamıştır.
Adres: Atça BP Akaryakıt istasyonu yanı Sultanhisar, Aydın / TÜRKİYE
Telefon: 0 (256) 356 40 40

ONLİNE İŞLEMLER