İletişim Hattı

0 256 351 30 06

Sosyal Medya

MALGAÇ BASKINI 98. YILINDA TÖRENLE ANILDI

98 yıl önce Yörük Ali Efe ve kızanlarının başlattığı ve Yunan işgaline karşı ilk direnişin simgesi olan Malgaç Baskını, Sultanhisar’da bulunan Malgaç Baskını Anıtı önünde törenle anıldı. Çelenk koyma, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törene; Aydın Vali Yardımcısı ve Sultanhisar Kaymakam Vekili Dr. Ömer Faruk GÜNAY, Yenipazar Belediye Başkanı Zafer SAVCI, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Tahsin KOCAMAN, İlçe Jandarma Karakol Komutanı Mehmet GÖKHAN, İlçe Emniyet Amiri Zafer KARADİREK, Belediye Başkanımız Osman YILDIRIMKAYA, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdinç GÜNER, kurum müdürleri ve halk katıldı. 

Aydın Vali Yardımcısı ve Sultanhisar Kaymakam Vekili Dr. Ömer Faruk GÜNAY ve Belediye Başkanımız Osman YILDIRIMKAYA’nın konuşmalarının ardından kompozisyon, şiir ve resim yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Gocabeşli halkoyunları ekibinin gösterilerinin ardından tören sona erdi.


Haber Tarihi: 16.06.2017Haber Resimleri

BELEDİYE OTELİMİZ

Belediye Otelimiz
Sultanhisar ilçesi Atça mahallesi karayolu üzeri BP akaryakıt istasyonu yanında, güler yüzlü personeli, uygun fiyatlı, hijyenik ve kusursuz hizmet anlayışı ile yılın her mevsiminde hizmet vermeye başlamıştır.
Adres: Atça BP Akaryakıt istasyonu yanı Sultanhisar, Aydın / TÜRKİYE
Telefon: 0 (256) 356 40 40

ONLİNE İŞLEMLER