İletişim Hattı

0 256 351 30 06

Sosyal Medya

FESTİVALİMİZİN SON GECESİNDE ÇİLEK GÜZELİ TACINI TAKTI VE ÜNLÜ SANATÇI LARA SAHNE ALDI

Atça Cumhuriyet Meydanında gerçekleşen programda öncelikle Çilek Güzeli tacı sahibini buldu. 10 jüri üyesinin ve 11 genç kızın katıldığı yarışmada Merve ADIÖZ 372 puanla 1. olurken, Latife CANGÜVEN 332 puanla 2., Tasaliç ECZANA 297 puanla 3. oldu. Birinci olan Çilek güzeli Merve ADIÖZ'ün tacını ilçemiz Kaymakamı Rasim BELGE taktı. 2. olan güzel Latife CANGÜVEN şiltini Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin ÖZCAN'dan, 3. güzel Tasaliç ECZANA ise Başkanımız Osman YILDIRIMKAYA ve eşi Müjgan YILDIRIMKAYA'dan aldı. 

Gaziantep Fiziksel Engelliler Derneği Başkanı İbrahim OĞUL ve Ökkeş Faruk MASMAS tarafından Başkanımız Osman YILDIRIMKAYA ve Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin ÖZCAN'a üzerine fotoğraflarının dokunduğu halı hediye ettiler. 

Gecede sahne alan ünlü sanatçı LARA binlerce kişiye verdiği konser ile büyük beğeni topladı. Konserin ardından bu yılki festivalimiz sona erdi.


Haber Tarihi: 06.05.2019Haber Resimleri

BELEDİYE OTELİMİZ

Belediye Otelimiz
Sultanhisar ilçesi Atça mahallesi karayolu üzeri BP akaryakıt istasyonu yanında, güler yüzlü personeli, uygun fiyatlı, hijyenik ve kusursuz hizmet anlayışı ile yılın her mevsiminde hizmet vermeye başlamıştır.
Adres: Atça BP Akaryakıt istasyonu yanı Sultanhisar, Aydın / TÜRKİYE
Telefon: 0 (256) 356 40 40

ONLİNE İŞLEMLER