İletişim Hattı

0 256 351 30 06

Sosyal Medya

CUMHURİYETİMİZİN KURULUŞUNUN 100. YILINI COŞKUYLA KUTLADIK

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yıldönümü ilçemiz Cumhuriyet Meydanında yapılan törenle kutlandı. Programa; İlçemiz Kaymakamı Bahadır GÜNEŞ, Belediye Başkanımız Osman YILDIRIMKAYA, İlçe Jandarma Komutanı Bekir GÖÇMEN, İlçe Emniyet Amiri İbrahim YÖRÜK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdinç GÜNER, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin YAĞCI, Belediye Başkan Yardımcılarımız ve Meclis Üyelerimiz, kurum müdürleri, siyasi parti ilçe başkanları ve halk katıldı.

Program; saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayarak İlçemiz Kaymakamı Bahadır Güneş'in günün anlam ve önemini belirten konuşması ile devam etti. Şiir, müzik ve halkoyunları gösterilerinin ardından yarışmalarda dereceye giren öğrencilere hediyelerinin verilmesi ile gündüz programı sona erdi. Akşam programı Saat:19.00'da Atça'da yapılacak olan Fener Alayı ile devam edecek.


Haber Tarihi: 29.10.2023Haber Resimleri

BELEDİYE OTELİMİZ

Belediye Otelimiz
Sultanhisar ilçesi Atça mahallesi karayolu üzeri BP akaryakıt istasyonu yanında, güler yüzlü personeli, uygun fiyatlı, hijyenik ve kusursuz hizmet anlayışı ile yılın her mevsiminde hizmet vermeye başlamıştır.
Adres: Atça BP Akaryakıt istasyonu yanı Sultanhisar, Aydın / TÜRKİYE
Telefon: 0 (256) 356 40 40

ONLİNE İŞLEMLER