İletişim Hattı

0 256 351 30 06

Sosyal Medya

ÇANAKKALE ŞEHİTLERİMİZ 106. YILINDA ANILDI

18 Mart Şehitler Günü anma programı, ilçemiz Cumhuriyet Meydanında Atatürk Anıtına Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığı çelenklerinin sunulması, 1 dakikalık Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Törene; ilçemiz Kaymakamı Furkan ALPAY, Belediye Başkanımız Osman YILDIRIMKAYA, İlçe Jandarma Komutanı Mehmet GÖKHAN, İlçe Emniyet Amiri Talet AFŞAR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdinç GÜNER, siyasi parti ilçe başkanları, kurum müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve halk katıldı.

Anma Programı; günün anlam ve önemini belirten konuşmanın yapılması, şiirlerin okunması, Şehit Ayhan Yeşilyol Anadolu İmam Hatip Lisesinde Şehit Köşesi Açılışı, Sultanhisar Kabristanı, Atça Kabristanı, Çomaklı Şehitliği, Şehit Bozdoğanlı Ali Onbaşı Kabri, Şehit Mücahit Yozgatlı Hasan Kabri ve Demirhan mezarlığında bulunan Şehit J.Kom.Eri Hilmi Mertoğlu kabirlerinin ziyaret edilmesi ile anma programı sona erdi.


Haber Tarihi: 18.03.2021Haber Resimleri

BELEDİYE OTELİMİZ

Belediye Otelimiz
Sultanhisar ilçesi Atça mahallesi karayolu üzeri BP akaryakıt istasyonu yanında, güler yüzlü personeli, uygun fiyatlı, hijyenik ve kusursuz hizmet anlayışı ile yılın her mevsiminde hizmet vermeye başlamıştır.
Adres: Atça BP Akaryakıt istasyonu yanı Sultanhisar, Aydın / TÜRKİYE
Telefon: 0 (256) 356 40 40

ONLİNE İŞLEMLER