İletişim Hattı

0 256 351 30 06

Sosyal Medya

ÇANAKKALE ŞEHİTLERİMİZ 103. YILINDA TÖRENLE ANILDI

18 Mart Şehitler Günü anma programı, ilçemiz Cumhuriyet Meydanında Atatürk Anıtına Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığı çelenklerinin sunulması, 1 dakikalık Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Törene; ilçemiz Kaymakamı Turgay Hakan BİLGİN, Belediye Başkanımız Osman YILDIRIMKAYA, İlçe Jandarma Komutanı Mehmet GÖKHAN, İlçe Emniyet Amiri Zafer KARADİREK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdinç GÜNER, Kore Gazisi Ahmet KARDEŞ, kurum müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve halk katıldı.

Anma Programı; günün anlam ve önemini belirten konuşmanın yapılması, şiirlerin okunması, Çomaklı Şehitliği, Şehit Ayhan YEŞİLYOL, Şehit Ufuk DEMİRKIRAN, Şehit Mutlu UÇAR, Şehit Bozdoğanlı Ali Onbaşı Kabri ve Şehit Mücahit Yozgatlı Hasan kabirlerinin ziyaret edilmesi, Atça Cumhuriyet Meydanında Atça Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan programın sunumu ve lokma hayrından sonra Atça Muhsin AKSAY tiyatro salonunda gerçekleştirilen program ile son buldu.


Haber Tarihi: 18.03.2018Haber Resimleri

BELEDİYE OTELİMİZ

Belediye Otelimiz
Sultanhisar ilçesi Atça mahallesi karayolu üzeri BP akaryakıt istasyonu yanında, güler yüzlü personeli, uygun fiyatlı, hijyenik ve kusursuz hizmet anlayışı ile yılın her mevsiminde hizmet vermeye başlamıştır.
Adres: Atça BP Akaryakıt istasyonu yanı Sultanhisar, Aydın / TÜRKİYE
Telefon: 0 (256) 356 40 40

ONLİNE İŞLEMLER