İletişim Hattı

0 256 351 30 06

Sosyal Medya

ÇANAKKALE GEZİMİZİN İLK TURU TAMAMLANDI

SULTANHİSAR BELEDİYEMİZ TARAFINDAN DÜZENLENEN ÜCRETSİZ ÇANAKKALE GEZİMİZİN İLK TURU TAMAMLANDI

1. Dünya Savaşında düşman işgaline karşı canları pahasına ülkesini koruyan ve destanlar yazan kahramanlarımızı yerlerinde ziyaret etmek ve şükranlarımızı sunmak üzere Belediyemizin kültür etkinlikleri kapsamında ilçe halkımız için ücretsiz olarak düzenlediğimiz Çanakkale gezimizin ilk turu 10 otobüs (450 kişi) halinde 3 Kasım 2018 tarihinde tamamlandı.

İlçe halkımızın yoğun talep ve katılım sağladığı gezide 57.Piyade Alayı Şehitliği, Şehitler Abidesi, Anzak Koyu, Kilitbahir, Truva Atı ve Aynalı Çarşı rehberler eşliğinde yerinde görüldü. Belediyemiz tarafından ilk kez düzenlenen geziye katılan vatandaşlar bu anlamlı geziden duydukları memnuniyeti ve mutluluğu ifade ederken belediyemize teşekkür ettiler.

3 grup halinde yapılması planlanan gezimiz ayrıca 6 Kasım ve 9 Kasım tarihlerinde olmak üzere 2 tur halinde devam edecek olup, toplamda 1500'e yakın vatandaşımızın ziyaretini sağlamış olacağız.


Haber Tarihi: 05.11.2018Haber Resimleri

BELEDİYE OTELİMİZ

Belediye Otelimiz
Sultanhisar ilçesi Atça mahallesi karayolu üzeri BP akaryakıt istasyonu yanında, güler yüzlü personeli, uygun fiyatlı, hijyenik ve kusursuz hizmet anlayışı ile yılın her mevsiminde hizmet vermeye başlamıştır.
Adres: Atça BP Akaryakıt istasyonu yanı Sultanhisar, Aydın / TÜRKİYE
Telefon: 0 (256) 356 40 40

ONLİNE İŞLEMLER