İletişim Hattı

0 256 351 30 06

Sosyal Medya

BÜŞRA ÖĞRETMENİMİZİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK

Görev yaptığı Gaziantep'in İslahiye ilçesinde depreme yakalanarak hayatını kaybeden, Aydın Bilginer ve Gönül Bilginer'in tek çocuğu olan İngilizce Öğretmeni Büşra Bilginer, Atça Cumhuriyet Meydanında gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

Sömestir tatilinin ardından geçtiğimiz Pazar günü memleketi Atça'dan görev yeri olan Gaziantep'in İslahiye ilçesine giden ve 3 yıllık İngilizce Öğretmeni olan Büşra Bilginer, büyük depremde göçük altında kalarak hayatını kaybetmişti. Dün gece yarısına doğru Atça'ya getirilen Büşra öğretmen için Cumhuriyet Meydanında Sultanhisar İlçe Müftüsü Yakup Şener tarafından cenaze namazı kıldırılarak Atça Çomaklı mezarlığına defnedildi.

Cenazeye; Aydın Valisi Hüseyin Aksoy başta olmak üzere Sultanhisar Kaymakamı Bahadır Güneş, Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Evrim Karakoz, Belediye Başkanımız Osman Yıldırımkaya, İlçe Jandarma Komutanı Bekir Göçmen, İlçe Emniyet Amiri İbrahim Yörük, İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Okumuş, Sultanhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdinç Güner, ilçe protokol üyeleri ile çok sayıda vatandaş ve aile yakını katıldı.


Haber Tarihi: 09.02.2023Haber Resimleri

BELEDİYE OTELİMİZ

Belediye Otelimiz
Sultanhisar ilçesi Atça mahallesi karayolu üzeri BP akaryakıt istasyonu yanında, güler yüzlü personeli, uygun fiyatlı, hijyenik ve kusursuz hizmet anlayışı ile yılın her mevsiminde hizmet vermeye başlamıştır.
Adres: Atça BP Akaryakıt istasyonu yanı Sultanhisar, Aydın / TÜRKİYE
Telefon: 0 (256) 356 40 40

ONLİNE İŞLEMLER