İletişim Hattı

0 256 351 30 06

Sosyal Medya

ATAMIZI ÖLÜMÜNÜN 85. YILINDA SAYGI VE MİNNETLE ANDIK

Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, aramızdan ayrılışının 85. yıldönümünde ilçemiz Cumhuriyet Meydanında yapılan törenle anıldı. Anma Programına; İlçemiz Kaymakamı Bahadır GÜNEŞ, Belediye Başkanımız Osman YILDIRIMKAYA, İlçe Jandarma Komutanı Bekir GÖÇMEN, İlçe Emniyet Amiri İbrahim YÖRÜK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdinç GÜNER, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin YAĞCI, kurum müdürleri, siyasi parti ilçe başkanları ve halk katıldı.

Cumhuriyet Meydanında yapılan törende; Atatürk Anıtına Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığı çelenklerinin konulması, saat:09.05'te 2 dakikalık saygı duruşu, İstiklal Marşının okunması ve bayrağımızın yarıya indirilmesinin ardından tören sona erdi. Atça Kültür Merkezi Muhsin AKSAY konferans salonunda Şehit Ufuk DEMİRKIRAN Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan programın ardından ödül töreni ile anma programı sona erdi.


Haber Tarihi: 10.11.2023Haber Resimleri

BELEDİYE OTELİMİZ

Belediye Otelimiz
Sultanhisar ilçesi Atça mahallesi karayolu üzeri BP akaryakıt istasyonu yanında, güler yüzlü personeli, uygun fiyatlı, hijyenik ve kusursuz hizmet anlayışı ile yılın her mevsiminde hizmet vermeye başlamıştır.
Adres: Atça BP Akaryakıt istasyonu yanı Sultanhisar, Aydın / TÜRKİYE
Telefon: 0 (256) 356 40 40

ONLİNE İŞLEMLER