İletişim Hattı

0 256 351 30 06

Sosyal Medya

50. ULUSLARARASI SULTANHİSAR-ATÇA, NYSA, ÇİLEK TARIM KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ BAŞLIYOR

Organizasyonu belediyemiz tarafından gerçekleştirilen festivalin 50.'si bu yıl 30 Nisan-05 Mayıs 2019 tarihleri arasında yapılacak.    

Sultanhisar'da Portakal Panayırı adı altında ilk kez 1940 yılında yapılmaya başlanan festival son yıllarda "Uluslararası Sultanhisar-Atça, Nysa, Çilek Tarım Kültür ve Sanat Festivali" ismiyle her yıl mayıs ayında yapılmaya devam etmektedir. Uluslararası nitelikte olması sebebiyle bu yıl Gürcistan, Bosna-Hersek, Gana ve K.K.T.C.'nin konuk olacağı festival, çeşitli gösteri ve etkinliklerle renkli şekilde gerçekleşerek binlerce yerli ve yabancı misafirlerini ağırlayacak.

Sultanhisar ve Atça, her yıl olduğu gibi bu yılda sergi, panayır, yurtiçi ve yurtdışı halk oyunları ekiplerinin gösterileri, güzellik yarışmaları ve halk konseri gibi çeşitli etkinliklerle 6 gün sürecek.


Haber Tarihi: 30.04.2019Kayıt Bulunamadı

BELEDİYE OTELİMİZ

Belediye Otelimiz
Sultanhisar ilçesi Atça mahallesi karayolu üzeri BP akaryakıt istasyonu yanında, güler yüzlü personeli, uygun fiyatlı, hijyenik ve kusursuz hizmet anlayışı ile yılın her mevsiminde hizmet vermeye başlamıştır.
Adres: Atça BP Akaryakıt istasyonu yanı Sultanhisar, Aydın / TÜRKİYE
Telefon: 0 (256) 356 40 40

ONLİNE İŞLEMLER