İletişim Hattı

0 256 351 30 06

Sosyal Medya

24 Kasım Öğretmenler Günü

24 Kasım Öğretmenler Günü

İlçemiz Cumhuriyet Meydanında bulunan Atatürk Anıtına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından çelenk sunulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan tören Atça Kültür Merkezinde yapılan program ile devam etti. Programa; Sultanhisar Kaymakamı Suat DEMİRCİ, Garnizon Komutanı Mehmet GÖKHAN, İlçe Emniyet Amiri Vekili, Sultanhisar Belediye Başkanı Osman YILDIRIMKAYA, Başkan Yrd. Okan YALÇINKAYA, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Mehmet GEDİZ ve öğretmenler katıldı.

 

Programda, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Mehmet GEDİZ'in günün anlam ve önemini belirten konuşması, mesleğe yeni başlayan öğretmenlerin yemin töreni ve rozet takılması, konuşmalar, şiirler, emekli olan öğretmenlere hizmet şeref belgelerinin verilmesi, 15 Temmuz demokrasi şehidi Ömer HALİSDEMİR konulu video, Yasemin Lütfiye Anadolu Lisesi okul korosunun türkü seslendirmeleri, halkoyunları ve yarışmalarda derece alanlara ödüllerinin verilmesi ile program sona erdi.


Haber Tarihi: 28.11.2016Haber Resimleri

BELEDİYE OTELİMİZ

Belediye Otelimiz
Sultanhisar ilçesi Atça mahallesi karayolu üzeri BP akaryakıt istasyonu yanında, güler yüzlü personeli, uygun fiyatlı, hijyenik ve kusursuz hizmet anlayışı ile yılın her mevsiminde hizmet vermeye başlamıştır.
Adres: Atça BP Akaryakıt istasyonu yanı Sultanhisar, Aydın / TÜRKİYE
Telefon: 0 (256) 356 40 40

ONLİNE İŞLEMLER