İletişim Hattı

0 256 351 30 06

Sosyal Medya

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI CUMHURİYET MEYDANINDA COŞKUYLA KUTLANDI

Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün "Özgürlüğün de, Eşitliğin de, Adaletin de Dayanağı Ulusal Egemenliktir" ifadesinin ışığında ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışı sebebiyle tüm çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ilçemiz Cumhuriyet Meydanında coşkuyla kutlandı.

Programa; İlçemiz Kaymakamı Bahadır GÜNEŞ, Belediye Başkanımız Osman YILDIRIMKAYA, İlçe Jandarma Komutanı Bekir GÖÇMEN, İlçe Emniyet Amiri İbrahim YÖRÜK, kurum müdür ve amirleri, siyasi parti ilçe başkanları, muhtarlar, belediye meclis üyeleri ve halk katıldı.

Atatürk Anıtına Milli Eğitim Müdürlüğü çelenginin konulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan program İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdinç GÜNER'in günün anlam ve önemini belirten konuşması ile devam etti. Gürcistan ekibinin gösterileri, şiirlerin okunması, öğrencilerin folklör ve müzikli dans gösterileri ile renkli bir bayram yaşandı. "Çocuk Gözüyle 23 Nisan" konulu resim ve şiir yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesi ile program sona erdi.


Haber Tarihi: 23.04.2024Haber Resimleri

BELEDİYE OTELİMİZ

Belediye Otelimiz
Sultanhisar ilçesi Atça mahallesi karayolu üzeri BP akaryakıt istasyonu yanında, güler yüzlü personeli, uygun fiyatlı, hijyenik ve kusursuz hizmet anlayışı ile yılın her mevsiminde hizmet vermeye başlamıştır.
Adres: Atça BP Akaryakıt istasyonu yanı Sultanhisar, Aydın / TÜRKİYE
Telefon: 0 (256) 356 40 40

ONLİNE İŞLEMLER