İletişim Hattı

0 256 351 30 06

Sosyal Medya

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkuyla Kutlandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkuyla Kutlandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de coşkuyla kutlandı. Sultanhisar Cumhuriyet Meydanında yapılan tören saygı duruşu, İstiklal Marşı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Atatürk Anıtına çelenk koyması ile başladı.

Törene; Sultanhisar Kaymakamı Cevdet Ertürkmen, Garnizon Komutanı Nihat Çelebi, Emniyet Amiri Akın Çetin, Sultanhisar Belediye Başkanı Osman Yıldırımkaya, ADÜ Sultanhisar Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. E. Mennan Yıldırım, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erhan Aydın, siyasi partilerin ilçe başkanları, kurum müdür ve çalışanları, öğretmenler ve öğrenciler ile halk katıldı.

Öğrencilerin şiir ve halkoyunları gösterilerinin ardından resim ve şiir dalında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

 

Törenin ardından Protokol üyelerinin Halk Eğitim Merkezinde düzenlenen resim sergisini gezmesiyle bayram programı sona erdi.


Haber Tarihi: 28.11.2016Haber Resimleri

BELEDİYE OTELİMİZ

Belediye Otelimiz
Sultanhisar ilçesi Atça mahallesi karayolu üzeri BP akaryakıt istasyonu yanında, güler yüzlü personeli, uygun fiyatlı, hijyenik ve kusursuz hizmet anlayışı ile yılın her mevsiminde hizmet vermeye başlamıştır.
Adres: Atça BP Akaryakıt istasyonu yanı Sultanhisar, Aydın / TÜRKİYE
Telefon: 0 (256) 356 40 40

ONLİNE İŞLEMLER