İletişim Hattı

0 256 351 30 06

Sosyal Medya

21. Geleneksel Atça Deve Güreşi

21. Geleneksel Atça Deve Güreşi

    Belediyemiz tarafından gerçekleştirilen 21.Geleneksel Atça Deve Güreşi Festivali yoğun halk katılımıyla Atça güreş sahasında yapıldı. Etkinliğe; Aydın Milletvekilleri Osman Aydın ve Metin Lütfi Baydar, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Sultanhisar Kaymakamı Cevdet Ertürkmen, Sultanhisar Belediye Başkanı Osman Yıldırımkaya, Karacasu Belediye Başkanı Mustafa Büyükyapıcı, çevre ilçe eski ve yeni belediye başkanları katıldı.

                 110 devenin katıldığı festivalde; Beyoğlu-Remzibey isimli develer Valilik kupası için güreşirken, Baybora 1-Furkan isimli develer Aydın Büyükşehir Belediye kupası, Savrandereli-Ağaoğlu isimli develer Sultanhisar Kaymakamlığı kupası, Han 1-Karanfil isimli develer ise Sultanhisar Belediye kupası için güreşti. Yoğun halk katılımıyla panayır havasında geçen festival olaysız tamamlandı.


Haber Tarihi: 28.11.2016Haber Resimleri

BELEDİYE OTELİMİZ

Belediye Otelimiz
Sultanhisar ilçesi Atça mahallesi karayolu üzeri BP akaryakıt istasyonu yanında, güler yüzlü personeli, uygun fiyatlı, hijyenik ve kusursuz hizmet anlayışı ile yılın her mevsiminde hizmet vermeye başlamıştır.
Adres: Atça BP Akaryakıt istasyonu yanı Sultanhisar, Aydın / TÜRKİYE
Telefon: 0 (256) 356 40 40

ONLİNE İŞLEMLER