İletişim Hattı

0 256 351 30 06

Sosyal Medya

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİMİZ YAPILAN PROGRAM İLE ANILDI

15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Gününde ilçemizdeki şehit kabirlerinin ziyaret edilmesi ile başlayan program Sultanhisar Cumhuriyet Meydanında yapılan akşam programı ile devam etti. Programa; İlçemiz Kaymakamı Rasim BELGE, Belediye Başkanımız Osman YILDIRIMKAYA, İlçe Jandarma Komutanı Mehmet GÖKHAN, İlçe Emniyet Amiri Talet AFŞAR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdinç GÜNER,  Gençlik Hiz. ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin YAĞCI, siyasi parti ilçe başkanları, kurum müdürleri ve halk katıldı. 

Fotoğraf Sergisi açılışı ile başlayan program; lokma hayrı, ikram, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı, Kur'an-ı Kerim Tilaveti, İlçemiz Kaymakamı Rasim BELGE'nin konuşması, ADÜ Öğretim Üyesi Dr. Kemal Ramazan HAYKIRAN'ın konferansı, şehitlerimiz için dua okunması, anma etkinlikleri, semazen gösterisi, sela okunması, 15 Temmuz şehitlerimizin isimlerinin okunması ve gece boyunca temsili demokrasi nöbeti tutulması ile program son buldu.


Haber Tarihi: 16.07.2019Haber Resimleri

BELEDİYE OTELİMİZ

Belediye Otelimiz
Sultanhisar ilçesi Atça mahallesi karayolu üzeri BP akaryakıt istasyonu yanında, güler yüzlü personeli, uygun fiyatlı, hijyenik ve kusursuz hizmet anlayışı ile yılın her mevsiminde hizmet vermeye başlamıştır.
Adres: Atça BP Akaryakıt istasyonu yanı Sultanhisar, Aydın / TÜRKİYE
Telefon: 0 (256) 356 40 40

ONLİNE İŞLEMLER